Lyžování pro děti ze 3. a 4. třídy

Medvědova lyžařská akademie

MŠ Třebechovická + MŠ Slatina, Hradec Králové

2. – 6. 1. 2023 (DOPOLEDNÍ TERMÍN)

Vážení rodiče,

I v letošním školním roce opět pořádáme pro Vaše děti 5-ti denní výjezdový lyžařský kurz MEDVĚDOVA LYŽAŘSKÁ AKADEMIE.

Své děti můžete přihlašovat přímo na internetových stránkách lyžařské školy Snowbear (www.snowbear.cz) – termín přihlášení – do 30/11/2022, heslo pro Vaši školku: trebe2023

Poplatek zahrnuje: dopravu do Ski areálu Sedloňov v O.h. (ráno odjezd od školky-cca.v 7,00, návrat na oběd do školky), odbornou výuku kvalifikovanými cvičiteli, pitný režim, permanentky, závěrečný lyžařský závod s diplomy a drobnými cenami,

Cena nezahrnuje: pojištění storna pro případ nemoci či vážných rodinných důvodů – je nabídnuto zvlášť v přihlášce,  spoluúčast rodičů je 20%, vztahuje se i na onemocnění koronavirem.

Lyžařský kurz probíhá každý den od pondělí do pátku, každý den děti absolvují dvě vyučovací hodiny (2×50 min).

Vypůjčení lyžařského kompletu (lyže, boty, hole) včetně přilby – 400,-/týden. Vybavení bude připraveno v areálu v den začátku kurzu, údaje nutné po vypůjčení se zadávají v elektronické přihlášce.

Nabízíme zvýhodněnou cenu celosezónního půjčovného pro všechny účastníky Medvědovy lyžařské akademie – cena 1590,-/set (lyže do 100 cm, boty, hůlky) – půjčovna v provozu od října 2022 – Snowbear, Pospíšilova 1156 (u MHD Pyrám), Hradec Králové.

Děti, které mají vlastní vybavení, musí mít k lyžím certifikovaný doklad o seřízení lyžařského vázání. Toto seřízení je možné nechat provést zdarma v obchodě Snowbear. Je nutno zastavit se do 20. 12. 2022, poté se již platí cena dle běžného ceníku.

Termín pro Vaši MŠ je dopolední výuka v týdnu 2. – 6. 1. 2023.

Cena za kurz je Kč 2.590,- (platba převodem, případně v hotovosti v obchodě Snowbear, Pospíšilova 1156-MHD Pyrám, 500 03  Hradec Králové). Na požádání vystavujeme faktury pro zaměstnavatele, odbory, potvrzení pro pojišťovny atd… Tyto požadavky nám zašlete mailem (info@snowbear.cz).

V případě neuskutečnění kurzu z důvodu nouzového stavu či uzavření škol kvůli epidemii koronaviru, bude vrácena částka za kurz zpět, stornopoplatek (nevratná část) bude činit Kč 100,-. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na všechny lyžařky a lyžaře!

Kolektiv INSTRUKTORŮ SNOWBEAR, tel.: 603 995 106

Medvědova lyžařská akademie 2023

 

NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ

            Vážení rodiče!

Dovolujeme si Vás upozornit, že jsme pro vás spustili rezervace na Medvědovu lyžařskou akademii v roce 2023.

Přihlašovat se můžete v období do 30/11/2022 na následujícím odkaze:

https://snowbear.reenio.cz/cs/#/service/medvedova-lyzarska-akademie-2023-24789

Případně naleznete odkaz na přihlášení na hlavní stránce www.snowbear.cz.

Zde se dostanete do rozšířeného výběru škol a školek, kde si vyberete svou konkrétní školu, nebo školku  a následně se vám zobrazí kalendář se zvoleným termínem (prosíme zkontrolujte si správnost výběru, jinak Vám systém neumožní přihlášení na daný termín). Po kliknutí na jakýkoliv den kurzu v zeleném kalendáři se vám zobrazí možnost přihlášení, nebo registrace. Kdo bude přihlašovat dítě poprvé (to znamená, že v loňském či předloňském roce se kurzu ještě neúčastnil), zvolí nejprve možnost registrace, kde vyplníte své registrační údaje (údaje rodiče). Na vámi uvedenou e-mailovou adresu následně přijde potvrzení registrace, které je potřeba nejprve aktivovat kliknutím na uvedený odkaz. Po aktivaci účtu se vám automaticky nabídne možnost přihlášení, kde opět zadáte svou e-mailovou adresu a heslo (jedná se o heslo, které si sami vymyslíte – nejedná se o heslo pro rezervaci pro Vaši MŠ, to bude potřeba až v dalším kroku rezervace). Na jednu registraci rodiče lze přihlásit i více dětí.

Kdo se účastnil kurzu již v předešlé zimní sezóně, může kliknout přímo na zelené pole PŘIHLÁSIT SE.

 Po přihlášení případně znovu vyberete požadovanou školu. Po provedení tohoto kroku se Vám zobrazí formulář, který je pro nás tím nejdůležitějším dokumentem. Prosíme popravdě vyplňte všechny požadované údaje o Vašem dítěti. Neptáme se na ně ze zvědavosti, ale čistě z praktických důvodů. Cena  Vám bude automaticky vygenerována podle toho, zda máte vlastní vybavení, či si budete půjčovat od nás.

Heslo pro rezervaci je: trebe2023

Následně se Vám zobrazí rekapitulace rezervace a informace potřebné k platbě kurzu. Platbu proveďte, prosím, do 30/11/2022. Platbu můžete provést bankovním převodem.

Při pozdní úhradě si Snowbear s.r.o.vyhrazuju právo zvýšit cenu o nezbytné administrativní úkony spojené s pozdější úhradou kurzovného!

Účet č. : 43-4608020227/0100. Pro identifikaci platby použijte uvedený variabilní i konstantní symbol. Platbu je možné případně provést také v hotovosti v našem kamenném obchodě Snowbear, Pospíšilova 1156-MHD Pyrám, 500 03 Hradec Králové. V takovém případě prosíme přineste na lístečku vypsaný termín konání, název  školy, se kterou dítě pojede, jméno a příjmení Vašeho dítěte a jeho datum narození.

Budeme se těšit na setkání s Vašimi dětmi.

S pozdravem kolektiv instruktorů Snowbear, Petra Karlíková 603 995 106