Lyžování pro přihlášené děti NÁHRADNÍ AKTUÁLNÍ TERMÍN

Medvědova lyžařská akademie

MŠ Třebechovická a MŠ Slatina

12. 2. – 16. 2. 2024 (DOPOLEDNÍ TERMÍN)

Odjezd od MŠ Třebechovická (zastávka MHD Orlice Park):

7,00 –  odchod z MŠ

7,05 – můžete děti dovést přímo na zastávku (není nutné chodit do školky)

7,10 – odjezd busu

Odjezd od MŠ Slatina (zastávka MHD u školky) –7,15 – 7,20

Návrat – 12,00

V pondělí se může návrat o něco prodloužit. V pondělí  se v areálu (není tedy nutné chodit do půjčovny Snowbear v Hradci Králové, vybavení bude nachystáno v naší půjčovně v Sedloňově, která je součástí zázemí pro lyžařskou školu) půjčuje vybavení dětem, jejichž rodiče to uvedli do přihlášky. Může se tedy s výukou začít o něco déle a déle se skončí.

Prosíme rodiče dětí, kteří mají vlastní vybavení, aby vše dětem podepsali. Ideální je na papírek napsat jméno a přelepit izolepou či polepit kobercovou páskou (kdo má vybavení z naší půjčovny na celou sezónu, prosím pak popisky odstranit).

Vybavení bude zůstávat ve ski areálu a lyžařské boty se budou nechávat vysušovat na sušáku. Vlastní lyžařské boty a helmy zabalte do tašek (označených jménem), které se naloží do zavazadlového prostoru autobusu. Tyto tašky zůstávají v areálu také do pátku. Připravte, prosím, děti na to, že vybavení v areálu zůstává, ale v pátek po závěrečných závodech si děti své vlastní lyže odvezou domů.

Pátek – 16/2/2024 – zveme rodiče na závěrečné závody – čas cca 9:30

Děti odjíždí na hory již v oblečení, ve kterém budou lyžovat, na hlavu jim již dejte kukly či slabé čepičky, na které jim dáme helmy, lyžařské rukavice v kapsách bundy či na rukách.

Do malého batůžku (zůstane po dobu lyžování v autobuse) náhradní spodní prádlo, kdyby se stala nehoda (příp. věci na převlečení po lyžování). Hůlky, prosím, dětem nedávejte, kdo bude hůlky potřebovat, tak jim je půjčíme přímo na horách.

Doklad o seřízení vázání lyží dejte dětem do batůžků.

Svačina na dopoledne se veze společná z MŠ, teplý čaj a voda jsou zajištěny v areálu.

Pokud by Vaše dítko onemocnělo, tak informace k řešení storna najdete na stránkách www.snowbear.cz/nabídka-pro-skoly) – odstavec Pojištění storna pro případ nemoci.

Za kolektiv INSTRUKTORŮ SNOWBEAR

Petra Karlíková, tel.: 603 995 106