Podzimní školka v přírodě 2016 – 2. den

Dobrý druhý večer vážení rodiče!

Po krásné a klidné noci jsme vstávali do pošmourného podzimního dne. Po přečtení vzkazu od Krakonoše a vyhodnocení hydrometeorologické situce padlo jednomyslné  rozhodnutí – pokořit vrchol Krkonoš s použitím „moderních technologií“ .

Lanová dráha na Sněžku byla pro všechny velkým dobrodružstvím. Po vystoupení na zasněženém vrcholku Sněžky se nedalo ubránit spontánním hrám na sněhu a koulování paní učitelky. Oběd v balíčku, servírovaný v 1603 metrech nad mořem, všem dětem chutnal.

Teplo České poštovny však není věčné a cesta dolů po zasněžené stezce byla opravdovou turistickou libůstkou. Nakonec přes hustou mlhu, ale bez deště, jsme dorazili na chalupu. 

Tam nás čekala brokolicová krémová a v osmnáct jako večeře špagety.  Poté koupání na pokojích a velkým překvapením byla návštěva pana ředitele, který se na nás přijel podívat.

Teď už všichni zaslouženě odpočívají po náročném dni, s pohledy od Vás, milí rodiče, pod polštářem.

Fotogalerie ze 2. dne