Podzimní školka v přírodě 2016 – 3. den

Dobrý třetí večer, rodiče!

Dneska ráno se nám úplně vstávat nechtělo, kapky deště bubnovaly do parapetů. Psa bys ven nevyhnal… Ale báječnou snídani v osm jsme si ujít rozhodně nenechali.

Po snídani jsme dokončovali naše krakonošská trička a povídali si o lese, zvířatech, pravidlech chování v lese. Stihli jsme i odpočinkový režim, kdy si děti hrály na koberci, vybarvovaly omalovánky, foukaly brčkem kuličky do cíle nebo zpívaly s kytarou.

Karbenátek s kaší byl neodolatelný a ovocný kompot – jako dort. Mňam! 

Odpoledne nám sojka předala vzkaz a my vyrazili do Pece. Dětské hřiště děti potěšilo a nechtělo se jim z něj zpátky na chatu. Podle pokynů Krakonoše jsme cestou sbírali ingredience na uspávací nápoj pro lupiče Krakonošovy hole.

Překvapení večera byly domácí borůvkové knedlíky, zpívání písniček s doktorem Notičkou a potom už jen zuby, pohádka a dost dobrou.

Fotogalerie ze 3. dne