Archiv všech aktualit

Obrázek k aktualitě KARNEVAL

KARNEVAL

Dětský karneval Ve čtvrtek 29. 2. 2024 proběhne v MŠ karneval. Prosíme, oblékněte děti do masek již při příchodu do MŠ. Děkujeme...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Lyžování pro přihlášené děti               NÁHRADNÍ AKTUÁLNÍ TERMÍN

Lyžování pro přihlášené děti NÁHRADNÍ AKTUÁLNÍ TERMÍN

Medvědova lyžařská akademie MŠ Třebechovická a MŠ Slatina 12. 2. - 16. 2. 2024 (DOPOLEDNÍ TERMÍN) Odjezd od MŠ Třebechovická (zastávka MHD Orlice Park): 7,00 -  odchod z MŠ 7,05 - můžete děti dovést přímo na zastávku (není nutné chodit do školky) 7,10 - odjezd busu Odjezd od MŠ Slatina (zastávka MHD u školky) –7,15 – 7,20 Návrat – 12,00 V pondělí se může návrat o něco prodloužit....
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Návštěva Mikuláše, anděla a čerta Milí rodiče, v úterý 5. 12. 2023 dopoledne nás navštíví Mikuláš za doprovodu čerta a anděla. Čertík někoho pozlobí, anděl pochválí, ale pro všechny děti je připraveno malé překvapení … Maminky a tatínkové, připravte dětem, prosíme, čertí či andělský kostým a děti v kostýmech přiveďte ráno do tříd. Děkujeme...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Slavnostní rozsvěcení velkého vánočního stromu

Slavnostní rozsvěcení velkého vánočního stromu

Vážení rodiče a příznivci naší školky, srdečně vás všechny zveme na slavnostní rozsvěcení velkého vánočního stromu na zahradě školky Třebechovická. V pondělí 4. 12. 2023 začínáme v 17:00 a můžete se také těšit na „OCHUTNÁVKU PERNÍČKŮ, LINECKÉHO CUKROVÍ, JABLEČNÝCH ZÁVINŮ a BRAMBORÁKŮ“ Prosíme šikovné maminky i tatínky a jejich děti o připravení dobrot, fantazii se meze nekladou a přinesení již...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Plavání 2. cyklus – seznam dětí a základní informace

Plavání 2. cyklus – seznam dětí a základní informace

PLAVÁNÍ  2. CYKLUS Začínáme v pondělí 11. 12. 2023 Seznam přihlášených dětí Bínová Viktorie Burgr Christian Doležalová Viola Francl Tomáš Hirthová Vanesa Chmelař Jakub Kurpinski Richard Kyncl Michal Mňuková Veronika Petříček Tadeáš Plass František Podlezl Eliáš Smutná Marie Štemberková Magdalena PLAVECKÁ VÝUKA     Plavecká výuka 2. cyklu začíná pro...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Vyjádření k plánované stávce

Vyjádření k plánované stávce

V pondělí 27. listopadu 2023 bude naše mateřská škola OTEVŘENÁ I přesto, že se nezapojíme do jednodenní stávky, podporujeme nesouhlas s navrhovanými opatřeními. ČMOS PŠ: Naše požadavky jsou legitimní – jde nám o udržení kvality vzdělávání našich dětí: zabránit nekoncepčním zásahům do fungující vzdělávací soustavyzabránit škrtům v rozpočtu kapitoly školství na rok 2024nepřipustit, aby se platy nepedagogických...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Lyžování pro děti ze 3. a 4. třídy

Lyžování pro děti ze 3. a 4. třídy

Medvědova lyžařská akademie MŠ Třebechovická + MŠ Slatina, Hradec Králové 8. - 12. 1. 2024 (DOPOLEDNÍ TERMÍN) Vážení rodiče, I v letošním školním roce opět pořádáme pro Vaše děti 5-ti denní výjezdový lyžařský kurz MEDVĚDOVA LYŽAŘSKÁ AKADEMIE. Své děti můžete přihlašovat přímo na internetových stránkách lyžařské školy Snowbear (www.snowbear.cz) v záložce MEDVĚDOVA AKADEMIE. Termín...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Vánoční focení

Vánoční focení

Vážení rodiče, v pátek 10. 11. 2023 proběhne VÁNOČNÍ FOCENÍ od 9:00 (p. Netopil). Přiveďte, prosím, děti ráno do tříd již na focení ustrojené. Fotit se začneme od 1. třídy. Sada fotografií stojí 350 Kč.        ...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Dopis rodičům od primátorky města

Dopis rodičům od primátorky města

[pdfjs-viewer attachment_id=1780 url=https://www.mstrebechovicka.cz/wp-content/uploads/2023/09/MS-Trebechovicka-dopis-rodicum.pdf viewer_width=0 viewer_height=600 url=https://www.mstrebechovicka.cz/wp-content/uploads/2023/09/MS-Trebechovicka-dopis-rodicum.pdf download=true print=true fullscreen=true fullscreen_target=false fullscreen_text="View Fullscreen" zoom=page-width ...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Bezpečný pohyb v areálu MŠ

Bezpečný pohyb v areálu MŠ

Informace o opatřeních při provádění stavebních pracích pro žáky, návštěvníky a zaměstnance areálu MŠ Třebechovická, Třebechovická 837, Hradec Králové 500 03 Stanovená bezpečnostní opatření pro zaměstnance (učitele), žáky a návštěvníky MŠ:      zákaz vstupu zaměstnance, návštěvy a žáka na staveniště; staveniště je vždy označeno bezpečnostními tabulkami „nepovolaným vstup...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Plavání 1. cyklus

Plavání 1. cyklus

PLAVÁNÍ  1. CYKLUS Začínáme v pondělí 11. 9. 2023 Seznam přihlášených dětí Baxant Matěj Beňová Anna Bílek Antonín Kinclová Charlotte Krůtský Adam Mervartová Anežka Rančáková Nela Rulf Richard Svoboda Kryštof Šťovík Dominik Vaněk Jakub Váňa Adam Vohralík Filip Votavová Adéla Zámečník Marek PLAVECKÁ VÝUKA     Plavecká výuka 1. cyklu začíná pro...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Začátek školního roku – otevření MŠ

Začátek školního roku – otevření MŠ

Vážení rodiče, zákonní zástupci, dovoluji si poděkovat všem rodičům a zaměstnancům školy, kteří v sobotu a neděli přiloží či přiložili ruku k dílu a pomohli tak ku zdárnému finiši při úklidu a stěhování. Informace k znovuotevření MŠ: Děti první třídy se ráno vypraví do své třídy Slunečnice, kde se na krátkou dobu potkají i s dětmi z Tulipánku. Děti ze Čtyřlístku a Zvonečku se budou scházet ve 3. třídě u...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Seznamy dětí na třídách pro školní rok 2023/2024

Seznamy dětí na třídách pro školní rok 2023/2024

1. třída SLUNEČNICE Učitelé: Dagmar Kotoučková, Jana Švehlová, školní asistentka Eliška Kašparová   Baxant Mikuláš Bílková Marie Hermanová Nela Hermanová Sofie Kafková Karolína  Kravčík Adam Lienertová Bibiana Linhartová Natálie Martinec Jan Novák Tobiáš Nováková Tereza Rančák Filip Sehnal Petr Šťovík Jakub Vachková Tereza Válek David Vysoká Alžběta...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Nový termín otevření MŠ Třebechovická

Nový termín otevření MŠ Třebechovická

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k dnešnímu vyjádření Technického dozoru stavby a koordinátora BOZ nelze v týdnu od 4.9 do 8.9. spustit provoz MŠ. S ohledem na dané skutečnosti, které byly avizovány na rodičovské schůzce a při informační schůzce s novými rodiči, že může dojít k posunutí zahájení školního roku, jsem po projednání se zřizovatelem rozhodl podle ustanovení § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Úvodní schůzka na ZŠ Sever pro rodiče budoucích prvňáčků

Úvodní schůzka na ZŠ Sever pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, 20. 06. 2023 (úterý) se od 15.30 hodin uskuteční na ZŠ SEVER setkání rodičů žáků budoucích 1. tříd s vedením školy. Program:       učební plán v 1. třídách, učebnice, učební pomůcky organizace mimoškolní zájmové činnosti informace o školní družině organizace plavání v 1. třídě různé S pozdravem Mgr. Milan...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024

Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024 Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 přijala děti evidované pod těmito registračními čísly: Přijati do: MŠ TŘEBECHOVICKÁ 13457151719232426283941424546485155586064717273 Přijati do: MŠ SLATINA 2101116373843445259656875777879 Vyvěšeno dne: 02. 06. 2023 Mgr. Zdeněk Švec Ředitel...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ZAHRADNÍ SLAVNOST A OSLAVA DNE DĚTÍ

ZAHRADNÍ SLAVNOST A OSLAVA DNE DĚTÍ

Vážení rodiče, milé děti, srdečně vás zveme ve ČTVRTEK 1. 6. 2023 v 17,00hod na ZAHRADNÍ SLAVNOST a oslavu DNE DĚTÍ Program: 1. Krátká dětská vystoupení po třídách  2. Atrakce pro děti – kolotoč, skákací hrad 3. Malování na obličej a tvoření z balónků 4. Kreativní tvořivá dílnička 5. Opékání vuřtů (vuřty s sebou) Těšíme se na vás...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 4. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 4. den

Hej hou z hor do údolí!!! Den čtvrtý a předposlední je za námi…. Byl náročný a dlouhý, ale krásný a nezapomenutelný…. Nabízíme malé okýnko retrospektivní 🙂 Pojďte s námi do pohádky 🙂 Mračounky nebeské vítaly naše pážata v komnatách našeho hradu již pár minutek po rozbřesku a veliké očekávání z dnešního dne nenechalo nikoho dlouho lenošit… Snad jen generálský pokoj, otřásaje se řízným zvukem pily...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 3. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 3. den

Hola hola do nížiny!! Máme tu třetí den a tím polovinu zájezdu za námi 🙂 Den začíná pošmournem a bubnováním kapek na střechy hradu, ale pážata nijak nelení a v 6:00 už začínají cvrlikat po komnatách…Nijak to nemění zaběhlé rituály, a protože už jsou to samostatné jednotky, odehrává se koupelnová bitva s kartáčkem napříč všemi místnostmi…Předstartovní příprava na snídani je za námi, snídaně šwédského typu...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 2. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 2. den

Hola hej dolu do podhůří!! Den druhý je za námi a my pro vás máme malé ohlédnutí 🙂 Začalo to krásným prosluněným ránem, kdy sluneční svit pošimral pážata na víčkách a pošeptal vstávací zaklínadlo 🙂 V 6:30 už to na pážecích komnatách žilo a nesmělé ťápání po chodbách zvěstovalo začátek nového dne. Z pokoje řídícího se stále ozývalo hlasité řezání dříví, zřejmě příprava na chladné večery u krbu :-D...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 1. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 1. den

Hola hoj všem pod hora!! První den je úspěšně za námi!! A cože se to dnes vlastně dělo?? No to byli věci nevídané 🙂 Společně s Vámi jsme se rozloučili v podhůří a nasedli do korábu plechowého 🙂 Po ujetí několika (set :-D) kilometrů, (set proto, že jsme každou pátou minutu odpovídali dětem na otázku, jak je to ještě daleko??? 🙂 náš koráb dovalil ku svému cíli v Peci pod Sněhovou horou. Zde vylodivší se batolátka...
[ Pokračovat ve čtení ]