Archiv všech aktualit

Obrázek k aktualitě Slavnostní rozsvěcení vánočního stromu

Slavnostní rozsvěcení vánočního stromu

Vážení rodiče a příznivci naší školky, srdečně vás všechny zveme NA SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCENÍ VELKÉHO VÁNOČNÍHO STROMU na zahradě školky Třebechovická. V pondělí 28. 11. 2022 začínáme v 17:00 a můžete se také těšit na „PŘEHLÍDKU A OCHUTNÁVKU PERNÍČKŮ, LINECKÉHO CUKROVÍ A JABLEČNÝCH ZÁVINŮ“ Prosíme šikovné maminky a jejich děti o upečení dobrot, fantazii se meze nekladou a přinesení již ráno do...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Plavání 2. cyklus

Plavání 2. cyklus

PLAVECKÁ VÝUKA     Plavecká výuka 2. cyklu začíná pro přihlášené děti    v pondělí 5. 12. 2022 v 10,15 hod. Výuková lekce trvá 45 minut, kurzovné stojí 1210 Kč (11 lekcí). Uvedenou částku zašlete na účet MŠ BEZ variabilního symbolu nejpozději do pátku 25. 11. 2022, připište poznámku do zprávy pro příjemce „PLAVÁNÍ + jméno dítěte“. V případě nepřítomnosti...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Lyžování pro děti ze 3. a 4. třídy

Lyžování pro děti ze 3. a 4. třídy

Medvědova lyžařská akademie MŠ Třebechovická + MŠ Slatina, Hradec Králové 2. - 6. 1. 2023 (DOPOLEDNÍ TERMÍN) Vážení rodiče, I v letošním školním roce opět pořádáme pro Vaše děti 5-ti denní výjezdový lyžařský kurz MEDVĚDOVA LYŽAŘSKÁ AKADEMIE. Své děti můžete přihlašovat přímo na internetových stránkách lyžařské školy Snowbear (www.snowbear.cz) - termín přihlášení – do 30/11/2022, heslo pro...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Výpravy s krtečkem na Sever pro předškoláky

Výpravy s krtečkem na Sever pro předškoláky

Vážení rodiče, úvodní hodina pro předškoláky z cyklu „Výpravy s krtečkem na Sever“ se uskuteční 23. 11. 2022 od 16.00 v prostorách 1. stupně. Sraz bude v 15.45 před budovou Základní školy Sever. Pokud jste přihlášení a nepřišel vám email od pana ředitele Kučery, nahlaste se, prosím, paní učitelce Kátě ve 3....
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Oznámení o zvýšení ceny stravného od 1.6.2022

Oznámení o zvýšení ceny stravného od 1.6.2022

Vážení rodiče, zákonní zástupci,  z důvodu růstu nákladů spojených s nákupem potravin jsme nuceni přistoupit k navýšení cen stravného pro všechny strávníky školní jídelny a to od 1.6.2022. Chceme i nadále dětem zajistit kvalitní suroviny na přípravu obědů a svačinek, a proto je navýšení ceny nevyhnutelné. Zvýšení stravného je nezbytné také z důvodu dodržení výživových norem pro školní stravování dle vyhlášky...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Škola v přírodě Milíře 2022 – 4. den :-) :-) :-) :-)

Škola v přírodě Milíře 2022 – 4. den 🙂 🙂 🙂 🙂

HOOOJ všem pod horou!! Přátelíčkové, to, co jsme dnes zažili a prožili a viděli, mnozí z Vás můžou nám jen závidět 🙂 Pážecí grupa si dnes opět přispala....noční běsy neproběhly, ranní kuropění hluchouše lesního jsme zase prospali a tak se dnes vstávalo v poklidu....no v poklidu 🙂 Klid je totiž velmi relativní pojem v podání některých jedinců neunavitelného druhu :-)) Dnes poprvé jsme u snídaně již seděli připraveni...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Škola v přírodě Milíře 2022 – 3. den :-) :-) :-)

Škola v přírodě Milíře 2022 – 3. den 🙂 🙂 🙂

Hola hej všem v údolí 🙂 Den uplynul a je čas na sčítání....a to doslova 🙂 Začalo to velmi odvážně....ticho hradních chodeb bylo narušeno již v 03:15(nehledejte shodu se stejnojmenným hororem, byť to tak opravdu znělo), nikomu se přesto z vyhřátých pelíšků moc nechtělo....Pážata však pověstný ranní hlad přesto donutil se připravit, odhygienovat a svým šmejděníčkem šmejděním napříč pokoji přimět vstát i pana...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Škola v přírodě Milíře 2022 – 2. den :-) :-)

Škola v přírodě Milíře 2022 – 2. den 🙂 🙂

HoLaHéJ dolů do podhradí 🙂 Dnes to byl opravdu výživný den!! Ještě než stačil kohout od hlušců (čti tetřev hlušec) zablekotat svou ranní písničku, ozývali se z různých částí milířského hradu podivné šeptavé zvuky.  Nebylo ani šest na orloji a milé dámy a pánové ve svých postýlkách(občas už i v cizích) byli jako na jehlách(na hrášcích, fazolích a jiných různých kulaťoulinkatějších maličkostech, které...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Škola v přírodě Milíře 2022 – 1. den :-)

Škola v přírodě Milíře 2022 – 1. den 🙂

AHOJ všem pozemšťanům dolů do nížin pod horou, zdravíme všechny z výšin Krakonošova království Krkonoše zvouce... Po odjezdu plechovou bedýnkou, po shlédnutí celuloidového filmu s pohádkou, dorazila naše výprava do cíle u pošty ve štatlu zvaného Pec pod Sněžkou. Družina princezen a princů již potřebovala notně (naštěstí jen) na malou a tak byl nejvyšší čas vypraviti se po stezce stoupavé na Hrad, jenž nazýván...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Odklad školní docházky

Odklad školní docházky

Vážení rodiče,  zde naleznete informace, jak postupovat, pokud zvažujete odklad školní docházky. Týká se pouze dětí, narozených před 31. 8. 2016, tedy dětí, které by měly 1. 9. 2022 nastoupit do 1....
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ГРУПУ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ – БІЖЕНЦІВ (ВІКОМ ВІД 3 ДО 5 РОКІВ)

ГРУПУ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ – БІЖЕНЦІВ (ВІКОМ ВІД 3 ДО 5 РОКІВ)

Adaptační skupina pro děti ukrajinských uprchlíků Наповнюваність дитячої групи адаптації: 12 дітей Графік роботи дитячої групи адаптації: 6:15 - 16:45 (робочі дні) Адреса групи адаптації: Дитячий садок «Чтиржлістек» (MŠ Čtyřlístek), Вулиця вендова (Švendova) 1127, 500 03 Hradec Králové Умови...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Výjimky z karantény

Výjimky z karantény

Komu nebude nařízena karanténa Od 31. 1. 2022 osobám, které: nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, prodělaly onemocnění covid-19 potvrzené laboratorně metodou RT-PCR,uplynula u nich izolace nařízená v souvislosti s proděláním onemocnění covid-19a od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 30 dní, přičemž tato lhůta počíná běžet dnem...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Ošetřovné – informace pro rodiče

Ošetřovné – informace pro rodiče

Vážení rodiče, zákonní zástupci, veškeré informace o Žádosti a podání Ošetřovného najdete zde: https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m-2021 Tento formulář je nutné vyplnit vždy při karanténě (celé školky, třídy nebo jednotlivých dětí v rámci trasování) i když je vystaveno rozhodnutí o potřebě ošetřování/péče od ošetřujícího lékaře. Za vysvětlení a aktualizované informace děkujeme paní...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Odhlašování dětí ze stravy

Odhlašování dětí ze stravy

Vážení rodiče, v případě nepřítomnosti vašeho dítěte v mateřské škole je VŽDY nutné odhlášení stravy přes portál strava.cz s vašimi přihlašovacími údaji.  Odhlašování stravy je ZCELA ve vaší kompetenci. V případě nepřítomnosti dítěte si první den můžete do MŠ přijít pro neodhlášený oběd. Do MŠ Slatina od 11:20 do 11:45 hod. a do MŠ Třebechovická od 11:10 do 11:30...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Respirátory a roušky v MŠ

Respirátory a roušky v MŠ

Vážení rodiče, připomínáme, že ve školce i nadále platí zákaz pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95). Děti, které nezahájily povinnou školní docházku, nemusí na žádném místě nosit roušku, ani respirátor. Respirátor nemusí nosit neočkovaní pedagogičtí pracovníci při vykonávání...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Školné za červenec a srpen 2021

Školné za červenec a srpen 2021

Vážení zákonní zástupci,  za měsíce červenec a srpen rozhodl ředitel školy o snížení platby za školné na 300kč za každý měsíc. V případě plateb trvalým příkazem Vám bude odečtena pouze tato částka. V případě potřeby kontaktujte ředitele MŠ. Vedení...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Příměstský tábor – Léto s medvědem 2021

Příměstský tábor – Léto s medvědem 2021

Vážení rodiče, v přiloženém letáku naleznete informace o termínech příměstský táborů pořádaných společností Snowbear. V případě dotazů kontaktujte přímo provozovatele příměstského tábora. Přihlášku a další informace naleznete na webových stránkách...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Informační povinnost – GDPR Testování

Informační povinnost – GDPR Testování

Informace pro rodiče a žáky školy Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 o zpracování osobních údajů při povinném testování dětí na COVID-19 Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 při plnění povinnosti zajišťovat testování dětí na přítomnost nákazy COVID-19 zpracovává osobní údaje na základě  právní povinnosti, která je škole nařízena mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví,...
[ Pokračovat ve čtení ]