Archiv všech aktualit

Obrázek k aktualitě Rodičovská schůzka

Rodičovská schůzka

RODIČOVSKÁ SCHŮZKA Zveme Vás na rodičovskou schůzku v ÚTERÝ 26. 9. 2023 v 16:45 hod. na jednotlivých třídách. Prosíme všechny rodiče o účast. Prosíme o účast bez dětí. Děkujeme a těšíme se na vás...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Dopis rodičům od primátorky města

Dopis rodičům od primátorky města

[pdfjs-viewer attachment_id=1780 url=https://www.mstrebechovicka.cz/wp-content/uploads/2023/09/MS-Trebechovicka-dopis-rodicum.pdf viewer_width=0 viewer_height=600 url=https://www.mstrebechovicka.cz/wp-content/uploads/2023/09/MS-Trebechovicka-dopis-rodicum.pdf download=true print=true fullscreen=true fullscreen_target=false fullscreen_text="View Fullscreen" zoom=page-width ...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Bezpečný pohyb v areálu MŠ

Bezpečný pohyb v areálu MŠ

Informace o opatřeních při provádění stavebních pracích pro žáky, návštěvníky a zaměstnance areálu MŠ Třebechovická, Třebechovická 837, Hradec Králové 500 03 Stanovená bezpečnostní opatření pro zaměstnance (učitele), žáky a návštěvníky MŠ:      zákaz vstupu zaměstnance, návštěvy a žáka na staveniště; staveniště je vždy označeno bezpečnostními tabulkami „nepovolaným vstup...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Plavání 1. cyklus

Plavání 1. cyklus

PLAVÁNÍ  1. CYKLUS Začínáme v pondělí 11. 9. 2023 Seznam přihlášených dětí Baxant Matěj Beňová Anna Bílek Antonín Kinclová Charlotte Krůtský Adam Mervartová Anežka Rančáková Nela Rulf Richard Svoboda Kryštof Šťovík Dominik Vaněk Jakub Váňa Adam Vohralík Filip Votavová Adéla Zámečník Marek PLAVECKÁ VÝUKA     Plavecká výuka 1. cyklu začíná pro...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Začátek školního roku – otevření MŠ

Začátek školního roku – otevření MŠ

Vážení rodiče, zákonní zástupci, dovoluji si poděkovat všem rodičům a zaměstnancům školy, kteří v sobotu a neděli přiloží či přiložili ruku k dílu a pomohli tak ku zdárnému finiši při úklidu a stěhování. Informace k znovuotevření MŠ: Děti první třídy se ráno vypraví do své třídy Slunečnice, kde se na krátkou dobu potkají i s dětmi z Tulipánku. Děti ze Čtyřlístku a Zvonečku se budou scházet ve 3. třídě u...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Seznamy dětí na třídách pro školní rok 2023/2024

Seznamy dětí na třídách pro školní rok 2023/2024

1. třída SLUNEČNICE Učitelé: Dagmar Kotoučková, Jana Švehlová, školní asistentka Eliška Kašparová   Baxant Mikuláš Bílková Marie Hermanová Nela Hermanová Sofie Kafková Karolína  Kravčík Adam Lienertová Bibiana Linhartová Natálie Martinec Jan Novák Tobiáš Nováková Tereza Rančák Filip Sehnal Petr Šťovík Jakub Vachková Tereza Válek David Vysoká Alžběta...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Nový termín otevření MŠ Třebechovická

Nový termín otevření MŠ Třebechovická

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k dnešnímu vyjádření Technického dozoru stavby a koordinátora BOZ nelze v týdnu od 4.9 do 8.9. spustit provoz MŠ. S ohledem na dané skutečnosti, které byly avizovány na rodičovské schůzce a při informační schůzce s novými rodiči, že může dojít k posunutí zahájení školního roku, jsem po projednání se zřizovatelem rozhodl podle ustanovení § 3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Úvodní schůzka na ZŠ Sever pro rodiče budoucích prvňáčků

Úvodní schůzka na ZŠ Sever pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, 20. 06. 2023 (úterý) se od 15.30 hodin uskuteční na ZŠ SEVER setkání rodičů žáků budoucích 1. tříd s vedením školy. Program:       učební plán v 1. třídách, učebnice, učební pomůcky organizace mimoškolní zájmové činnosti informace o školní družině organizace plavání v 1. třídě různé S pozdravem Mgr. Milan...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024

Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024

Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 Seznam přijatých dětí pro školní rok 2023/2024 Mateřská škola, Hradec Králové, Třebechovická 837 přijala děti evidované pod těmito registračními čísly: Přijati do: MŠ TŘEBECHOVICKÁ 13457151719232426283941424546485155586064717273 Přijati do: MŠ SLATINA 2101116373843445259656875777879 Vyvěšeno dne: 02. 06. 2023 Mgr. Zdeněk Švec Ředitel...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ZAHRADNÍ SLAVNOST A OSLAVA DNE DĚTÍ

ZAHRADNÍ SLAVNOST A OSLAVA DNE DĚTÍ

Vážení rodiče, milé děti, srdečně vás zveme ve ČTVRTEK 1. 6. 2023 v 17,00hod na ZAHRADNÍ SLAVNOST a oslavu DNE DĚTÍ Program: 1. Krátká dětská vystoupení po třídách  2. Atrakce pro děti – kolotoč, skákací hrad 3. Malování na obličej a tvoření z balónků 4. Kreativní tvořivá dílnička 5. Opékání vuřtů (vuřty s sebou) Těšíme se na vás...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 4. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 4. den

Hej hou z hor do údolí!!! Den čtvrtý a předposlední je za námi…. Byl náročný a dlouhý, ale krásný a nezapomenutelný…. Nabízíme malé okýnko retrospektivní 🙂 Pojďte s námi do pohádky 🙂 Mračounky nebeské vítaly naše pážata v komnatách našeho hradu již pár minutek po rozbřesku a veliké očekávání z dnešního dne nenechalo nikoho dlouho lenošit… Snad jen generálský pokoj, otřásaje se řízným zvukem pily...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 3. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 3. den

Hola hola do nížiny!! Máme tu třetí den a tím polovinu zájezdu za námi 🙂 Den začíná pošmournem a bubnováním kapek na střechy hradu, ale pážata nijak nelení a v 6:00 už začínají cvrlikat po komnatách…Nijak to nemění zaběhlé rituály, a protože už jsou to samostatné jednotky, odehrává se koupelnová bitva s kartáčkem napříč všemi místnostmi…Předstartovní příprava na snídani je za námi, snídaně šwédského typu...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 2. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 2. den

Hola hej dolu do podhůří!! Den druhý je za námi a my pro vás máme malé ohlédnutí 🙂 Začalo to krásným prosluněným ránem, kdy sluneční svit pošimral pážata na víčkách a pošeptal vstávací zaklínadlo 🙂 V 6:30 už to na pážecích komnatách žilo a nesmělé ťápání po chodbách zvěstovalo začátek nového dne. Z pokoje řídícího se stále ozývalo hlasité řezání dříví, zřejmě příprava na chladné večery u krbu :-D...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 1. den

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – 1. den

Hola hoj všem pod hora!! První den je úspěšně za námi!! A cože se to dnes vlastně dělo?? No to byli věci nevídané 🙂 Společně s Vámi jsme se rozloučili v podhůří a nasedli do korábu plechowého 🙂 Po ujetí několika (set :-D) kilometrů, (set proto, že jsme každou pátou minutu odpovídali dětem na otázku, jak je to ještě daleko??? 🙂 náš koráb dovalil ku svému cíli v Peci pod Sněhovou horou. Zde vylodivší se batolátka...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě ČARODĚJNICKÝ REJ

ČARODĚJNICKÝ REJ

ČARODĚJNICKÝ REJ V MŠ Ve ČTVRTEK 27. 4. 2023 od 17,00 hod. zveme rodiče a děti na čarodějnické odpoledne na školní zahradě. Prosíme, přineste si s sebou vuřty a vše potřebné na opékání. V ten samý den v MŠ proběhne DOPOLEDNÍ čarodějnický rej. Prosíme, připravte dětem obleky čarodějnic a čarodějů a přiveďte je ráno do třídy již takto oblečené. Těšíme se na...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Seznam dětí na školu v přírodě

Seznam dětí na školu v přírodě

JARNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ Chata Milíře, Pec pod Sněžkou 15. 5. - 19. 5. 2023 Seznam přihlášených dětí Beňová Anna Bottová Liliana Cilimingas Violeta Dušková Tina Havel Vilém Jírková Natálie Kalina Adam Kocourková Eliška Koza Vojtěch Kubizňák Matěj Mičan Vojtěch Müllerová Julie Mužíková Marie Nováková Kateřina Novotný Dominik Rančáková Nela Šlesingrová...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

       DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  ÚTERÝ 11. 4. 2023    9,30-11,30 hod. Zveme všechny zájemce k prohlídce MŠ Třebechovická. V 10:00 proběhne v 1. třídě beseda s ředitelem školy. Těšíme se na Vás, všichni jste srdečně zváni. Zaměstnanci MŠ...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Zápis do 1. tříd základních škol

Zápis do 1. tříd základních škol

Zápis žáků do 1. tříd základních škol zřizovaných statutárním městem Hradec KrálovéPovinná školní docházka se vztahuje na:• státní občany České republiky,• občany jiného členského státu Evropské unie, kteří na území České republiky pobývají déle než 90 dnů,• jiné cizince, kteří jsou oprávněni pobývat na území České republiky trvale nebo přechodně po dobu delší 90 dnů,• účastníky řízení o udělení...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Výstava SPOLEČNÉ VÍTÁNÍ JARA na Masarykově náměstí

Výstava SPOLEČNÉ VÍTÁNÍ JARA na Masarykově náměstí

SPOLEČNÉ VÍTÁNÍ JARAVýstavaMasarykovo náměstí28. 3. - 14. 4. 2023 Vážení rodiče,mateřské školy města Hradec Králové, včetně té naší, se zapojily doakce „Společné vítání jara”. Na Masarykově náměstí děti spolu sučitelkami ozdobily svými vyrobenými dekoracemi jarní májky.Od 28. 3. do 14. 4. 2023 vás srdečně zveme na prohlídku našíspolečné...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Velikonoční strom

Velikonoční strom

Vážení rodiče, pomozte nám, prosím, ozdobit náš venkovní VELIKONOČNÍ STROMEČEK krásnými a nápaditými vajíčky. Fantazii se meze nekladou. Vajíčka, která vydrží venkovní podmínky, prosím, přineste nejpozději ve STŘEDU 29. 3. 2023. Společně s dětmi pak velikonoční stromeček...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřských školách, zřizovaných statutárním městem Hradec Králové, pro školní rok 2023/2024

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřských školách, zřizovaných statutárním městem Hradec Králové, pro školní rok 2023/2024

Ředitelky a ředitelé mateřských škol, zřizovaných statutárním městem Hradec Králové, v dohodě se zřizovatelem stanovují: termín zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání ve dnech: ve čtvrtek 11.05.2023  od 10:00 do 11:30 a 12:00 do 17.00 hodin v pátek 12.05.2023  od 10:00 do 11:30 a 12:00 do 15:00 hodin počet dětí, které mateřská škola pro školní rok 2023/24 přijme - ……….pravidla pro přijímání...
[ Pokračovat ve čtení ]

Obrázek k aktualitě Výše plné ceny za neodhlášenou (nedotovanou) stravu od 1. 3. 2023

Výše plné ceny za neodhlášenou (nedotovanou) stravu od 1. 3. 2023

Hmotné zabezpečení se poskytuje dětem v MŠ pouze po dobu pobytu ve škole.  Za pobyt ve škole se považuje pouze PRVNÍ den neplánované nepřítomnosti dle vyhlášky č. 107/2005 Sb. Druhý a další dny nepřítomnosti nejsou považovány za pobyt ve škole a dítěti musí být strava odhlášena.  Neodhlášená strava bude účtována v plné ceně s veškerými náklady!  Děti 3-6 let celodenní stravné 49 Kč...
[ Pokračovat ve čtení ]