Podzimní školka v přírodě 2016 – 4. den

Pěkný poslední večer.

Po klidné noci jsme opět při písni vstali do nového dne. Po vídeňských párcích podávaných ke snídani nám sojka předala mapu, kde byla naznačena trasa do Trautenberkova sídla. Začalo opravdové dobrodružství. Všichni se velmi potichu připlížili k Trautenberkovi, který po vypití včera namíchaného nápoje tvrdě spal. Dětem se podařilo krakonošovu hůl získat zpátky. Před obědem jsme stihli hry na hřišti u chaty.

Po svíčkové k obědu a odpočinku jsme vyrazili na krátkou naučnou procházku, kde jsme tvořili landart. v sedmnáct hodin byl zvolen wellness program a ještě před večeří se zjevila opět sojka se vzkazem. Krakonoš obdaroval statečné děti kouzelným knoflíkem, pro který si museli samostatně v podvečer, za deště a do kopce na kraj lesa dojít.

Šunkafleky k večeři zmizely, než bys řekl Jiřík Švec.

Po večeři písně, pohádka a naposledy na Milířích dost dobrou.

PS. Tento prožitý týden s Vašimi dětmi tady na horách byl pro nás tři skutečně okouzlující. Bez legrace – děti byly opravdu vzorné a práce s nimi nás neskutečně těší, nabíjí a inspiruje pro další roky.

Vojta, Iveta, Michal

Fotogalerie ze 4. dne