Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs6/mstrebechovickacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Začátek školního roku - otevření MŠ - MŠ Třebechovická

Začátek školního roku – otevření MŠ

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dovoluji si poděkovat všem rodičům a zaměstnancům školy, kteří v sobotu a neděli přiloží či přiložili ruku k dílu a pomohli tak ku zdárnému finiši při úklidu a stěhování.

Informace k znovuotevření MŠ:

Děti první třídy se ráno vypraví do své třídy Slunečnice, kde se na krátkou dobu potkají i s dětmi z Tulipánku. Děti ze Čtyřlístku a Zvonečku se budou scházet ve 3. třídě u Čtyřlístků.

V průběhu rána se pak všechny děti rozejdou do svých kmenových tříd, kde budou trávit minimum času, a vyrazí mimo prostory budovy.

Zvoneček – přihlášené děti již v pondělí jedou na plavání. Nezapomenout batůžek, pití, plavky a ručník, malý sprchový gel, holčičky koupací čepice GUMOVÉ a gumičku.

Stále se budeme nacházet v areálu stavby, sic technicky oddělené, ale i přes všechna opatření prosíme dbejte zvýšené opatrnosti ve venkovních prostorách.

I nadále nás bude provázet hluk strojů či nářadí a možný prach stavby, takže se budeme snažit pobývat uvnitř MŠ co nejkratší možný čas.

Kdo má možnost si dítě vyzvednout po obědě, prosíme, učiňte tak.

Děti mají připraveny kmenové šatny. Změna je pouze u tříd 3. a 4. ve druhém patře, kdy se zpět vrátily učebny. Sledujte, prosím, na dveřích cedulky.

Obědy nám zajistí ZŠ Milady Horákové, ceny zůstaly stejné, svačinky jsou v režii naší kuchyně.

V případě dotazů se na nás, prosím, obracejte.

Děkujeme, že jste s námi 🙂

Mgr. Zdeněk Švec

Ředitel MŠ